Telefon: +90 (0216) 350 46 90
Email : info@birgeninsaat.com

HAKKIMIZDA

Birgen İnşaat, 1989 yılından beri, özellikle Bağdat Caddesi civarında kat karşılığı projeler konusunda faaliyet gösteren bir inşaat şirketidir. 30 seneyi aşkın sürede 100’ün üzerinde projeye imza atmıştır. Son beş yılda teslim ettiğimiz kat karşılığı proje sayısı 50’ye yaklaşmıştır.

Tecrübemiz, ağırlıklı olarak bu bölgede hizmet vermeye yöneliktir. Konusunda uzman kadroları, bölgenin gerektirdiği işçilikleri sunmaya yönelik yetiştirerek ve aynı ekipleri yıllardır muhafaza ederek hizmet veriyoruz. Bu sayede, projelerimizde aynı kaliteyi, sürekliliği ve başarıyı yakalama fırsatı bulmaktayız.

Sağlamlıktan, kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermemek Birgen İnşaat’ın tüm inşaat faaliyetlerinin temelinde yer alır. Birgen İnşaat’ın başarı ve istikrarının arkasında, çevresel açıdan sürdürülebilirliği ön plana çıkaran, yenilikçi, müşteri odaklı yönetim anlayışı vardır.

Tercih edilmemizdeki en önemli nedenlerden birisi de, daire boyutuna veya işin karlılığına bakmadan, kişiye özel imalat yapıyor olmamızdır. Özellikle alt yapı ve görülmeyen yerlerde, maliyet gözetmeden farklılığımızı göstermeye çalışmaktayız.

Kurucumuz, büyüğümüz rahmetli Necdet Birgen’in itibarlı tüccar kimliğinden ve ilkelerinden vazgeçmeden, güvenirliliğimizi sürdürmek hedeflerimizin başında gelir. Meslekten gelen aile bireyleri olarak seçkin kadrolarımızla, katma değeri yüksek, kaliteli inşaat projelerini tasarlamaya ve hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Fuat Birgen

BENİMSEDİĞİMİZ DEĞERLERİMİZ

icon (1)

Güvenilirlik

Geleneksel ve itibarlı tüccar kimliğinden hiçbir zaman taviz vermemek, taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek

icon (2)

Kalite

Sağlamlıktan, kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermeden titizlik ile üretmek

icon (3)

Aile Olmak

Bir aile şirketi çatısı altında, bütün çalışanlarımız ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı, başarı hedefleyen bir ilişki içinde olmak

icon (5)

Yenilikçilik

Sağlamlık ve sadelikten uzaklaşmadan, en güncel malzemeleri, teknolojileri ve uygulamalarını takip etmek

icon (6)

Çevreye Duyarlılık

Yaşadığımız bölgeyi  ve çevreyi maksimum seviyede koruyacak çözümler üretmek ve teknolojileri kullanmak

icon (7)

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ve arsa sahiplerini hepsini memnun etmeyi amaçlamak; şeffaf, pratik ve çözüm odaklı çalışmak

Comments are closed.